مرجوعی و عودت کالا

با توجه به اینکه محصولات فروشگاه دزیره 724 (مادرکر) پوشاک بچگانه است و این محصولات ممکن است حتی با یک بار پوشیده شدن توسط کودک، از حالت نو خارج شوند در نتیجه مرجوعی و عودت کالا فقط در 4 مورد زیر امکان پذیر خواهد بود:

1.اصالت کالا:

چنانچه کالایی که برای شما ارسال شده است غیر اصل باشد و یا خلاف محصول خریداری شده باشد، شما می توانید نسبت به تعویض کالا اقدام کنید.

2.انصراف از خرید قبل از ارسال کالا:

اگر شما به هر دلیل قبل از ارسال کالا برای شما، نسبت به لغو سفارش خود اقدام نمایید، بعد از برگشت کالا به انبار نسبت به بازپرداخت هزینه خرید به شما اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.
دقت کنید، در صورتی که کالا ارسال شده باشد، امکان انصراف از خرید بدون دلیل وجود ندارد.

3.رعایت بازه زمانی ارسال و تحویل به موقع کالا در زمان موعود:

ارسال به موقع سفارش یکی دیگر از موارد و قوانین مرجوعی کالا برای مشتریان است. اگر سفارش شما با تاخیر زیاد نسبت به تعهد وب سایت ارسال شود شما می توانید با توجه به تاخیر در دریافت کالا نسبت به مرجوع کردن آن اقدام کنید.
فرآیند مرجوعی کالا در این حالت نیز باید به اطلاع مسئولین وب سایت برسد تا اقدامات لازم برای مرجوعی کالا انجام شود.

4.نو نبودن کالاهای خریداری شده:

در صورتی که محصول دریافتی، کالای دسته دوم و کارکرده باشد شما می توانید فرآیند مرجوعی کالا را پیگیری و نسبت به مرجوع کردن کالای دریافت شده اقدام نمایید. در این مواقع فروشگاه دزیره متعهد است که ضمن دریافت کالای مرجوع شده نسبت به تهیه و ارسال کالای نو و دسته اول به شما اقدام نماید. در این هنگام تمام هزینه های برگشت و ارسال مجدد بر عهده فروشگاه خواهد بود.

سبد خرید
اسکرول به بالا